Primárním zaměřením našeho týmu je kompletní realizace webových prezentací, informačních systémů na míru, či internetových aplikací. Klientům se věnujeme už při analýze projektu a konzultujeme s ním návrhy možných řešení, na základě jeho potřeb a cílů, které má projekt splňovat tak, aby investice byla co nejefektivnější. Samozřejmě po předání dokončeného projektu naše práce nekončí a klientům poskytujeme i zaškolení do administrace a další služby. Při vývoji dodržujeme nejvyšší standardy přistupnosti a bezpečnosti, stejně jako kompatibilitu projektu s různými i mobilními zařízeními. Pro naše významné klienty máme v portfoliu různé rozsáhlé projekty, mezi které patří např. internetové obchodní systémy, e-shopy, rezervační systémy, CRM systémy, systémy pro vzdálenou spolupráci uživatelů, vnitrofiremní portály, systémy pro správu zakázek, fakturace, skladů apod.

Našim klientům poskytujeme samozřejmě vlastní webhostingové služby, které jsou přizpůsobeny na míru potřebám jednotlivých projektů. Webhostingové služby běží na našich vlastních serverech s nadstandardními službami, správou, nonstop telefonickou podporou a rychlou reakci při řešení problémů.

Disponujeme zkušeným týmem 20 programátorů, kodérů a grafiků. Neustále se vzděláváme, účastníme se konferencí a školení, jsme aktívní na vývojářských fórech a přispíváme i do vlastních opensource projektů.

Více naleznete v našem portfoliu ENWOX SYSTEMS.

development

 

Ke všem projektům přistupujeme zásadně individuálně, abychom mohli zjistit potřeby klienta a mohli mu navrhnout co nejefektivnější a nejvhodnější řešení. Proces realizace projektu probíhá obvykle v následujících fázích:

  • konzultace s klientem ohledně představ a cílů projektu
  • vytvoření zadání a analýza tohoto zadání
  • předložení možných řešení, výběr nejlepší varianty klientem
  • vytvoření a schválení grafického návrhu internetové prezentace, její struktury a podoby
  • registrace domény a výběr webhostingového řešení
  • samotný vývoj prezentace, programování, návrh databáze, kódování šablon, sazba textu atd.
  • testování a průběžné konzultace s klientem o dokončených částech projektu
  • publikování prezentace, zviditelnění prezentace na internetu, registrace do vyhledávačů
  • správa a podpora prezentace, podle potřeb je obsah prezentace upravován a aktualizován